STRONA GŁÓWNA - Chelsea24News
NAZWA DRUŻYNYWRPGZGSBPKT
ARSENAL3018539
ASTON VILLA30011299
BRIGHTON103810-23
BURNLEY00338-50
CHELSEA21110647
CRYSTAL PALACE20257-26
EVERTON400125712
FULHAM004311-80
LEEDS UNITED2119817
LEICESTER30112759
LIVERPOOL301111109
MAN CITY11167-14
MAN UNITED102511-63
NEWCASTLE2116517
SHEFFIELD00416-50
SOUTHAMPTON20256-16
TOTTENHAM21112577
WEST BROM013513-81
WEST HAM2028446
WOLVES20247-36

Kto będzie najlepszym strzelcem Chelsea w następnym sezonie?

logo

KRASNODAR VS CHELSEA

28.10.2020 18:55

0
DNI
0
GODZINY
0
MINUTY
0
SEKUNDY

październik, 2020

03paź16:0018:00Chelsea vs Crystal Palace

17paź16:0018:00Chelsea vs Southampton

20paź21:0023:00Chelsea vs Sevilla (LM)

24paź16:0018:00Manchester United vs Chelsea

28paź19:0021:00Krasnodar vs Chelsea (LM)

31paź16:0018:00Burnley vs Chelsea

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW