Green: Hudson-Odoi może odnieść w Chelsea podobny sukces co Hazard
Green: Hudson-Odoi może odnieść w Chelsea podobny sukces co Hazard

Green: Hudson-Odoi może odnieść w Chelsea podobny sukces co Hazard

Robert Green po raz kolejny komplementuje byłego kolegę z drużyny, Calluma Hudsona-Odoi.

– Callum posiada ogromny potencjał, musi jednak ciężko pracować, zwłaszcza nad tym co robi mając już piłkę. Musi nauczyć się lepiej przy niej utrzymywać, wykorzystywać lepiej swoją siłę i przyspieszenie. Myślę jednak, że on cały czas się uczy i dorasta, dopiero za jakiś czas zobaczymy prawdziwego Calluma. Nie grał też długi czas, to też bardzo ważne.

– To nie jest taki sam typ gracza jak Eden Hazard, jednak nie widzę powodu, dla którego miałby nie odnieść podobnego sukcesu w Chelsea co Belg.

– Callum na treningach potrafił zniszczyć każdego z naszych obrońców. Najczęściej przeciwko niemu musiał grać Azpilicueta, Hiszpan nie miał przez to życia. Co i rusz mijał swojego starszego kolegę.

– Rozumiem czemu Callum chciał odejść z Chelsea. Miał za rywali Pedro, Williana i Hazarda, a najgorsze było to, że co tydzień wychodziła ta sama drużyna i ta sama formacja. Sarri zmieniał maksymalnie jednego lub dwóch graczy. Hudson-Odoi nie miał jak rywalizować.

Źródło: BBC Radio 5 Live

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW