Martinez: Mam nadzieję, że Batshuayi będzie więcej grać
Martinez: Mam nadzieję, że Batshuayi będzie więcej grać

Martinez: Mam nadzieję, że Batshuayi będzie więcej grać


Selekcjoner reprezentacji Belgii, Roberto Martinez uważa, że Michy Batshuayi powinien poszukać nowego klubu, jeśli nadal będzie pomijany przez menedżera Chelsea, Franka Lamparda. Wraz z pojawieniem się Tammy’ego Abrahama, który obecnie jest najlepszym strzelcem ligi z 8 golami, Michy musi zadowolić się jedynie miejscem na ławce rezerwowej.

Do tej pory Batshuayi wystąpił w 6 spotkaniach Chelsea i strzelił 3 bramki, w tym dublet w wygranym meczu 7-1 przeciwko Grimsby. W eliminacjach do EURO Belg zdobył 3 gole, a ostatniego gola strzelił w niedzielę przeciwko Kazachstanowi, dzięki czemu Belgia zapewniła sobie awans na Mistrzostwa Europy

Batshuayi musi grać zdecydowanie więcej, aby zapewnić sobie miejsce w drużynie Czerwonych Diabłów. Możliwe, że Belg rozważy odejście z The Blues jeżeli nie otrzyma większej liczby minut na boisku. Wypowiedź Roberto Martineza odnośnie jego sytuacji w klubie:

– Nie gra wystarczająco dużo w Chelsea. Mam nadzieję, że zagra więcej, ponieważ naprawdę go potrzebujemy.

Tammy Abraham jest w naprawdę świetnej dyspozycji i mało prawdopodobne jest to, że Michy zagra w wyjściowym składzie w meczach Premier League. Zbliża się styczniowe okno transferowe i jest szansa, że już wtedy Batshuayi odejdzie ze Stamford Bridge. Najbardziej zainteresowanym klubem w sprawie zakupu Belga jest Crystal Palace, do którego był wypożyczony w zeszłym sezonie. Zarząd The Blues ma oczekiwać kwoty oscylującej w granicach ok. 20 mln.


Źródło: eatsleepsport

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW