Hudson-Odoi: To obrzydliwe! - Chelsea24News
Hudson-Odoi: To obrzydliwe!
Hudson-Odoi: To obrzydliwe!

Hudson-Odoi: To obrzydliwe!

Callum Hudson-Odoi ma za sobą bardzo dobry okres. Po powrocie po kontuzji gra bardzo dużo w zespole prowadzonym przez Franka Lamparda, a kilka dni temu zaliczył świetny występ w zespole Anglii U-21. Czy wychowanek Chelsea popadnie w samozachwyt?

– Czy mam jeszcze co poprawiać? Oczywiście że tak, mogę się jeszcze znacznie poprawić! Nie jestem piłkarzem perfekcyjnym, nie ma takiego. Każdego dnia wychodzę na murawę i staram się dać z siebie wszystko, ciężko pracować i stale się poprawiać. Ciągle sobie powtarzam, że ciężka praca da mi regularne występy dla Chelsea. To mój cel.

– W każdym meczu staram się pomóc drużynie zaliczając asystę lub strzelając bramkę. Cieszą mnie gole, więc mam nadzieję, że będę zdobywał ich więcej. Strzeliłem w karierze już kilka bramek po solowych rajdach, takie rzeczy zawsze mnie cieszą i mam nadzieję, że przyjdą kolejną. Już w sobotę zagramy z Newcastle, liczę na trzy punkty i na szanse na kolejne minuty.

– Gdy wróciłem po kontuzji zdałem sobie sprawę, że muszę jak najszybciej odzyskać sprawność i przyspieszenie. Stopniowo wszystko wraca do stanu sprzed urazu, teraz czuję się jednak pewny siebie i wiem, że mogę robić z piłką wiele rzeczy.

– Trenuję i gram mecze, dzięki temu odzyskałem odpowiednią sprawność fizyczną.

– Rasistowskie przyśpiewki? To obrzydliwe, to nie jest w porządku. Kiedy takie rzeczy się dzieją musimy trzymać się razem jako drużyna. Jestem z tego dumny jak zachowała się pierwsza reprezentacja. Trzeba otwarcie mówić, że kolejne takie rzeczy będą skutkowały zejściem z murawy i jest to słuszne. Mam nadzieję, że UEFA się tym zajmie.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW