Lampard: Wypożyczenie Pulisica w styczniu? - Chelsea24News
Lampard: Wypożyczenie Pulisica w styczniu?
Lampard: Wypożyczenie Pulisica w styczniu?

Lampard: Wypożyczenie Pulisica w styczniu?

Frank Lampard ciągle pytany jest o sytuację Christiana Pulisica. Amerykanin nie występuje zbyt często w pierwszej drużynie Chelsea, co budzi spekulacje na temat jego przyszłości w zimowym oknie transferowym. Lampard został zapytany o to, czy piłkarz odejdzie na wypożyczenie.

– Nie, nie ma na to szans. Christian to nasz duży transfer, więc nie możemy popełnić błędów. On ma dopiero 21 lat, a rywalizacja w składzie jest ogromna. Powiedziałem już to przed poprzednim meczem, mam ogromne problemy z wyborem składu, ponieważ mam wielu dobrych graczy. Muszę więc podejmować decyzje na podstawie tego co widzę na treningach i tego jak zawodnicy prezentują się na boisku. Do każdego piłkarza podchodzę tak samo.

– Musimy go chronić, ponieważ jest młodym piłkarzem, musi po prostu ciężko pracować na treningach i się poprawiać jako piłkarz, widzę kierunek w którym zmierzamy i on jest tego częścią. Bardzo łatwo zapomnieć o tym, że on jest bardzo młody, a już grał na wysokim poziomie w Borussii Dortmund.

– Przybył do Dortmundu w młodym wieku i wywalczył sobie miejsce, teraz sytuacja się powtarza, jednak zmieniły się oczekiwania, które są tu ogromne. Trzeba jednak go chronić, gdyż to młody chłopak, a ja nie widzę w nim żadnego problemu. Trzeba patrzeć na niego w szerszej perspektywie, tak jak w przypadku innych młodych graczy.

Źrodło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW