Lampard: Jeżeli będzie trzeba to porozmawiamy z Giroud o odejściu - Chelsea24News
Lampard: Jeżeli będzie trzeba to porozmawiamy z Giroud o odejściu
Lampard: Jeżeli będzie trzeba to porozmawiamy z Giroud o odejściu

Lampard: Jeżeli będzie trzeba to porozmawiamy z Giroud o odejściu

Frank Lampard wyznał, że doskonale zrozumie, jeżeli Olivier Giroud będzie chciał odejść w zimowym oknie transferowym, jednak potwierdził, że wolałby zatrzymać piłkarza w klubie.

– Chcemy aby został, ponieważ jest ważną częścią naszego składu. Tammy jest obecnie bardzo dobry, jednak bardzo szanuję Oliviera i chcę, aby z nami został. Odbyłem z nim bardzo produktywną rozmowę. Szanuję moich piłkarzy, kocham profesjonalizm Oliviera. Był niewiarygodny podczas meczów reprezentacji.

– Myślę że to dobrze, że nie jest szczęśliwy z obecnej sytuacji, nie może być zadowolony i pogodzić się z losem, to właśnie pokazuje jak dobrym jest piłkarzem. Olivier otrzyma swoje szanse i będzie miał wpływ na naszą grę, jestem przekonany. Teraz jednak Tammy jest w doskonałej formie, przez co trudno o minuty dla innych napastników.

– Jeżeli będzie trzeba usiądziemy w styczniu do rozmów, jednak styczeń to bardzo odległy termin.

– Tammy zdobywa regularnie gole, jednak dzisiaj nie udało mu się strzelić gola. Tammy ma jednak coś więcej – ruch bez piłki oraz doskonałe warunki fizyczne. Cały czas próbuje i sprawia problemy rywalom.

– W tym momencie mam ogromne problemy przy wyborze składu w ataku, ponieważ mam Tammy’ego, Giroud oraz Batshuayiego. Szanuję każdego z nich ze względu na profesjonalizm i podejście do treningów. Giroud i Batshuayi dostaną swoje szanse, ponieważ sezon jest długi. W tym momencie jednak Tammy zdobywa regularnie gole, to między innymi dzięki niemu jesteśmy na tym miejscu, poza tym stale się rozwija i moim zdaniem będzie jeszcze lepszy.

– Tammy jest niczym gąbka, chłonie wszystko co mówię, chce być tylko lepszy. Chce poprawiać się w każdym aspekcie, chce zdobywać więcej goli i pomagać drużynie. To wspaniały materiał do trenowania, mam nadzieję, że uda mi się podnieść jego poziom gry jeszcze bardziej.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW