Fani Ajaksu obejrzą mecz... Leyton Orient - Chelsea24News
Fani Ajaksu obejrzą mecz… Leyton Orient
Fani Ajaksu obejrzą mecz… Leyton Orient

Fani Ajaksu obejrzą mecz… Leyton Orient

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że fani Ajaksu nie będą uczestniczyć w spotkaniu wyjazdowym z Chelsea. UEFA nałożyła bowiem klub z Amsterdamu zakazem stadionowym na spotkanie, które odbędzie się na Stamford Bridge.

Wyjazdy na takie spotkania są zazwyczaj planowane dużo wcześniej, nie inaczej było w tym przypadku. Kibice klubu z Holandii nie zamierzają więc odwoływać swojego lotu do stolicy Anglii. Co więc będą robić podczas meczu Ligi Mistrzów?

Odwiedzą stadion czwartoligowego Leyton Orient, który będzie podejmował młodzieżowy zespół Brighton. Według SkySports ponad dwa tysiące fanów zamierza pójść na mecz, który odbędzie się na obiekcie mogącym pomieścić niecałe dziesięć tysięcy fanów.

Włodarze Leyton Orient wydali nawet oświadczenie w tej sprawie, możemy w nim przeczytać, że kluby będą się komunikować w sprawie jak najlepszego komfortu fanów z Amsterdamu.

Źródło: SkySports

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW