Abramowicz odrzucił ofertę kupna Chelsea
Abramowicz odrzucił ofertę kupna Chelsea

Abramowicz odrzucił ofertę kupna Chelsea

Kiedy problemy Romana Abramowicza z otrzymaniem wizy zaczęły być oficjalne, Rosjanin zaczął myśleć o sprzedaży klubu. Od dłuższego czasu narastają plotki o tym, że Abramowicz stracił zainteresowanie klubem i szuka kogoś, kto chciałby odkupić od niego Chelsea.

Nie jest także tajemnicą to, że Chelsea za sprawą Abramowicza odłożyła plany budowy nowego stadionu, tłumacząc to tym, że panują obecnie „niesprzyjające” warunki ekonomiczne, jednak według sporej części dziennikarzy ma być to po prostu kolejny z argumentów za tym, że Abramowicz nie interesuje się już klubem.

Jim Ratcliffe miał być zainteresowany zakupem Chelsea, jednakże Abramowicz miał odpowiedzieć mu, że klub nie jest na sprzedaż, a cena za zmianę zdania miała wynosić 3 miliardy funtów.

Co ciekawe – Roman miał odrzucić także inną ofertę, tym razem pochodzącą z Bliskiego Wschodu. Miało to być bogate konsorcjum. Abramowicz jednak tak jak w przypadku Ratcliffe, ustawił zaporową cenę, odrzucając ‚zwykłe’ oferty.

Źródło: Telegraph/The Sun

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW