De Visser: Hudson-Odoi nie chciał podpisać kontraktu przez Sarriego - Chelsea24News
De Visser: Hudson-Odoi nie chciał podpisać kontraktu przez Sarriego
De Visser: Hudson-Odoi nie chciał podpisać kontraktu przez Sarriego

De Visser: Hudson-Odoi nie chciał podpisać kontraktu przez Sarriego

Tajemnicą poliszynela był fakt, że Hudson-Odoi odrzucał propozycje kontraktowe ze strony Chelsea przez Maurizio Sarriego. Teraz potwierdza to Pieet de Visser.

– Cieszy mnie to, że Lampard tak odważnie stawia na młodych graczy, już kilku wychowanków dostało swoje szanse. Reece James będzie wielkim piłkarzem. Hudson-Odoi – on nie chciał przedłużyć umowy. Powiedziałem zarządowi, że to będzie nowy Hazard, jednak Marina odpowiedziała, że on nie chce przedłużyć kontraktu. Gdy zapytałem dlaczego nie, odpowiedziała, że to przez Sarriego, który nie chce na niego stawiać. Doszło do tego, że oni starali się wymuszać na Włochu wystawianie Calluma.

–  Słyszałem także, że klub rozważał sprzedaż Abrahama. Powiedziałem im jednak, że to nowy lider ataku The Blues. Zawsze był chudziutki, jednak miał w sobie także odpowiednią siłę. Jest wysoki, jest dobry technicznie, potrafi podawać i strzelać, ma odpowiednie przyspieszenie i co ważne – teraz gra regularnie! Nie Batshuayi, nie Giroud, Abraham!

– Frank był dla mnie niczym młodszy brat, gdy grał w Chelsea. Nigdy nie mówi dużo, ale widać że jest szefem. Zna się na piłce bardzo dobrze. Po sezonie napisałem do Mariny, że Derby odpadło z play-off, jednak grali świetny futbol. Lampard wrócił i zabrał ze sobą ludzi, którzy znają młodzież Chelsea od podszewki. Mam nadzieję, że zostaną w Chelsea na minimum dziesięć lat.

Źródło: De Volkstrant

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW