Azpilicueta: VAR czasami pomoże, a czasami zabierze - Chelsea24News
Azpilicueta: VAR czasami pomoże, a czasami zabierze
Azpilicueta: VAR czasami pomoże, a czasami zabierze

Azpilicueta: VAR czasami pomoże, a czasami zabierze

Kapitan Chelsea, Cesar Azpilicueta podzielił się odczuciami dotyczącymi wczorajszej wygranej z Ajaksem.

– To wielkie zwycięstwo dla naszej drużyny, potrzebowaliśmy tych punktów. Udało nam się uzyskać to co chcieliśmy, wykonaliśmy bardzo ciężką pracę. Wiedzieliśmy że Ajax to drużyna z ogromną energią, ich piłkarze są bardzo dynamiczni. Potrafią grać piłką, podając ją bardzo szybko, wymieniając się pozycjami. Wiedzieliśmy jak dobrzy są w ofensywie, dlatego przyszykowaliśmy się na bardzo trudne spotkanie. Odpowiednio graliśmy bez piłki i udało nam się stworzyć kilka szans. Myślę że wraz z kolejnymi podaniami udawało nam się odbierać piłkę szybciej, to dzięki naszym skrzydłowym, którzy atakowali rywala wysoko. Bramka Michy’ego była dla nas bardzo ważna.

– VAR czasami pomoże, a czasami zabierze bramkę. Widziałem że sędzia liniowy podniósł chorągiewkę, jednak arbiter główny poczekał i potem sprawdził wszystko na VAR. Po to został stworzony ten system.

– Jesteśmy w dobrej formie i wygrywamy kolejne spotkania, to prawda, że nie wystartowaliśmy tak dobrze jak można było oczekiwać, jednak poprawiamy się stale jako drużyna, a to wszystko jest efektem ciężkiej pracy. Przed nami bardzo długi sezon, a jesteśmy dopiero w październiku. Nadal nic nie jest przesądzone jeżeli chodzi o naszą grupę, przed nami rewanż na Stamford Bridge. Mamy do rozegrania trzy kolejne mecze i na ten moment nie osiągnęliśmy niczego.

– Teraz mamy kilka dni na przygotowanie się do meczu z Burnley. Wiemy co to znaczy gra co trzy dni na najwyższym poziomie, każdy z nas będzie gotów. Oczekujemy trudnej przeprawy, jednak jesteśmy gotowi na walkę o zwycięstwo.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW