Wnioski po meczu z Ajaksem - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Ajaksem
Wnioski po meczu z Ajaksem

Wnioski po meczu z Ajaksem

Chelsea odnosi szóste zwycięstwo z rzędu. Kibice mogą czuć powody do zadowolenia z rezultatów osiąganych przed podopiecznym Franka Lamparda. Zapraszam na wnioski z meczu w Amsterdamie.

  1. Bardzo dojrzała postawa całej drużyny, jeżeli chodzi o kolektyw. Taktyka dobrana na to spotkanie była świetna i zawodnicy wypełnili ją niemalże w 100%. Nie pozwoliliśmy Ajaksowi na ofensywne poczynania. Klasa!
  2. Słaby występ naszego tercetu ofensywnego. Hudson-Odoi, Abraham i Willian nie zagrali na miarę swoich możliwości. Brakowało nam jedynie więcej polotu z ich strony. Nie można odmówić zaangażowania aczkolwiek możemy wymagać wiele więcej jeżeli chodzi o ofensywę.
  3. Świetny mecz naszego kapitana! Był niesamowity. Według mnie zawodnik meczu bez dwóch zdań. Tak grający Azpi to najlepszy prawy obrońca Premier League.
  4. Ależ mamy „Jokerów” na ławce. Pulisic i Batshuayi dali nową energię naszej grze. Obaj zaprezentowali się świetnie. Tego właśnie oczekuję od tych dwóch zawodników. Duma!
  5. Fantastyczny mecz rozegrali również Zouma, Tomori, Jorginho i Kovacic. Pokazali niesamowitą dojrzałość, pokazali że defensywna gra bez Kante również istnieje.
  6. Niesamowity duch drużyny panuje w Chelsea. Widać, że wszyscy jesteśmy jednością. Abraham cieszący się z bramki „Batsa” jak dziecko, walczący o chłopaków Jody Morris z ławki, ciągle żwawy przy linii bocznej Lampard, zmiennicy którzy grają jak o życie. Naprawdę to jest najbardziej budująca sytuacja dla kibica Chelsea.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW