Tomori: Konkurencja podnosi poziom drużyny - Chelsea24News
Tomori: Konkurencja podnosi poziom drużyny
Tomori: Konkurencja podnosi poziom drużyny

Tomori: Konkurencja podnosi poziom drużyny

Fikayo Tomori wyznał, że hattrick Christiana Pulisica podniesie jedynie poziom konkurencji w drużynie.

– Każdy jest niezadowolony kiedy nie gra, mamy w składzie wielu młodych graczy, niektórzy muszą cierpliwie poczekać na swoje szanse. A kiedy już ją otrzymują muszą ją wykorzystać, tak jak to zrobił Christian. Cieszę się z jego powodu, ciężko pracował na treningach i to się opłaciło. W naszej drużynie trzeba być w topowej formie nie tylko na meczach, ale także podczas treningów.

– To dobrze, że pokazał się z tak dobrej strony, dzięki temu zwiększa konkurencje w składzie. Każdy musi wiedzieć, że jeżeli nieco odpuści to wypadnie ze składu, dzięki czemu cały czas się rozwijamy. Callum odpoczywał w sobotę, a jego miejsce zajął Christian. Teraz Callum musi się postarać, aby wygryźć Pulisica, a potem on będzie musiał doścignąć Calluma.

– Mamy młody i ekscytujący zespół, nie czujemy się jednak typowymi młodymi piłkarzami, ciężko walczymy o miejsce w składzie.

Źródło: Standard

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW