Owen: "Chelsea zrobi wszystko, by wygrać to spotkanie" - Chelsea24News
Owen: „Chelsea zrobi wszystko, by wygrać to spotkanie”
Owen: „Chelsea zrobi wszystko, by wygrać to spotkanie”

Owen: „Chelsea zrobi wszystko, by wygrać to spotkanie”

Już dziś wieczorem Chelsea podejmie Manchester United. Były zawodnik Czerwonych Diabłów- Michael Owen, ostrzega Solskjaera. Anglik twierdzi, że Frank Lampard będzie zdesperowany, aby zemścić się za sierpniowe spotkanie.

„Fani Manchesteru na pewno będą zadowoleni, że ich piłkarze zmierzą się z kolejnym wielkim rywalem, tuż po meczu z Liverpoolem.

„Chelsea wygrała ostatnie 7 swoich spotkań. Spodziewam się, że Lampard zrobi wszystko, aby wygrać to spotkanie i pokazać, że wynik poprzedniego spotkania nie odzwierciedlał tego, co działo się na boisku.”

Poprzednie spotkanie rozegrane w sierpniu zakończyło się wynikiem 4-0 dla Manchesteru. Dwukrotnie do bramki trafił Marcus Rashford, Martial oraz debiutujący Daniel James. Wynik jednak nie pokazywał tego, co działo się na boisku. Dzisiejsze spotkanie będzie idealne, na zrewanżowanie się odwiecznemu rywalowi.

Źródło: Express

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW