Caballero: Jestem z tego dumny!
Caballero: Jestem z tego dumny!

Caballero: Jestem z tego dumny!

Willy Caballero udzielił wywiadu dla ChelseaTV.

– Czuję się bardzo dobrze, nie mam problemu z tym, że jestem najbardziej doświadczonym graczem w zespole. Jestem z tego dumny!

– Jako doświadczony gracz muszę być otwarty na innych i popychać pozostałych graczy do rozwoju, muszę także pomagać w adaptacji.

– Mamy w zespole grupę młodych zawodników, którzy wiedzą co chcą zrobić. Nie ma jednak znaczenia ile masz lat, trzeba być gotowym na grę niezależnie od wieku. Wierzymy w nich, ponieważ reprezentujemy Chelsea. Każdy zawodnik chce wykonać swoją pracę jak najlepiej, jednak ostatecznie liczy się Chelsea i sam ten fakt że możemy reprezentować ten klub jest bardzo ważny. Trzeba pracować bardzo ciężko w każdym spotkaniu, nie ma znaczenia przeciwko komu gramy.

– Pamiętam moment, gdy Frank dołączył do Manchesteru City. Rozmawiałem z nim o tym, gdy został menedżerem Chelsea. Teraz jest moim trenerem, a niegdyś był kolegą z drużyny. Przybycie Lamparda było dla Chelsea niczym zastrzyk świeżego powietrza. Frank pokazał nam jak chce grać, oczywiście to wszystko wymaga czasu, jednak dajemy z siebie wszystko. Cieszy nas każdy trening, myślę że zmierzamy w odpowiednim kierunku.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW