Redknapp: "Spodziewałem się po nich zdecydowanie więcej" - Chelsea24News
Redknapp: „Spodziewałem się po nich zdecydowanie więcej”
Redknapp: „Spodziewałem się po nich zdecydowanie więcej”

Redknapp: „Spodziewałem się po nich zdecydowanie więcej”

W trakcie studia Sky Sports, podczas spotkań rozgrywanych w ramach Carabao Cup, Jamie Redknapp powiedział, że występy Christiana Pulisica oraz Calluma Hudsona-Odoi były jednymi z gorszych w ich karierze.

Wczorajszego wieczoru, Chelsea odpadła z Manchesterem United z Carabo Cup. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla Czerwonych Diabłów.

Redknapp przyznaje, że spodziewał się więcej ze strony skrzydłowych The Blues.

„Nie podobały mi się ich występy. Chciałem zobaczyć od nich coś więcej. Myślę, że Frank może być rozczarowany grą swoich podopiecznych.”

Pulisic rozpoczął mecz zmotywowany po tym, jak w weekend trafił do siatki Burnley 3-krotnie. Callum Hudson-Odoi na swojej stronie mierzył się z równie młodym Brandonem Williamsem, co mogło zapowiadać łatwą przeprawę pod bramkę Manchesteru.

Ta porażka przerwała serię siedmiu wygranych meczy z rzędu.

Źródło: Hitc

 

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW