Mata: Najlepsi piłkarze z jakimi grałem w Chelsea? - Chelsea24News
Mata: Najlepsi piłkarze z jakimi grałem w Chelsea?
Mata: Najlepsi piłkarze z jakimi grałem w Chelsea?

Mata: Najlepsi piłkarze z jakimi grałem w Chelsea?

Juan Mata odpowiedział na pytanie dotyczące najlepszych piłkarzy, z którymi występował w swoich kolejnych klubach. Hiszpan w wywiadzie dla Planet Football powiedział:

– Miałem szczęście w swojej karierze, ponieważ grałem z niesamowitymi zawodnikami. Wymienię kilka nazwisk i na pewno zapomnę o wielu, ale to właśnie ci gracze natychmiast przychodzą mi na myśl.

– W Valencii, gdy miałem jeszcze 19 lat grałem z Davidem Villą, który był niesamowitym napastnikiem. Występowałem również z Fernando Morientesem, Davidem Albeldą, Rubenem Barają i Vicente. Wszyscy byli niesamowitymi piłkarzami, a jeśli weźmiesz pod uwagę, że byłem wtedy bardzo młody, jest to niesamowite doświadczenie móc uczyć się od nich wszystkich.

– Potem przyjechałem do Chelsea, a byli tu tacy piłkarze jak Terry, Lampard, Drogba, Cech, Ashley Cole czy Ivanovic. To była bardzo silna szatnia. W Manchesterze United miałem Wayne’a Rooney’a, Robina van Persie, Nemanje Vidicia, Patrice;a Evrę, Rio Ferdinanda i Michaela Carricka. Wszyscy ci faceci sprawili, że stałem się lepszym graczem.


Źródło: Planet Football

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW