Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Już jutro Chelsea zmierzy się z Watfordem, wobec czego zapraszamy na przedmeczową konferencję prasową.

– Rudiger nie jest jeszcze gotów, źle go zrozumieliście, jeżeli powiedział, że tak jest. W poniedziałek spotka się z lekarzem, aby przedyskutować sprawę swojej miednicy. Wówczas będziemy wiedzieć jak długo potrwa jego powrót. On i N’Golo mieli urazy jeszcze z poprzedniego sezonu, a potem powstał efekt domino. Obaj są tym sfrustrowani, jednak musimy być cierpliwi. Chciałbym mieć ich do dyspozycji, jednak tak nie jest. Kante jest coraz bliższy powrotu. Być może będzie w kadrze na Ajax.

– Ross Barkley nadal nie jest w stanie wrócić, jednak to kwestia dni. Andreas Christensen również jest na finiszu swojego powrotu po urazie.

– W meczu z United dokonaliśmy sześciu zmian względem poprzedniego spotkania, rywal jednak wystawił mocną jedenastkę, a my mieliśmy swoje problemy w pierwszej połowie. Myślę jednak, że w drugiej połowie byliśmy lepsi i gdyby nie wspaniałe uderzenie Rashforda to… Warto też podkreślić, że mieliśmy swoje szanse, jednak nie byliśmy wystarczająco dobrzy przy wykończeniu ich.

– Christian zagrał bardzo dobry mecz z Burnley, niektórzy myślą że to jego debiut, a on już wcześniej dawał nam wiele. Miejmy nadzieję, że utrzyma tę dyspozycję.

– Watford jeszcze nie wygrali meczu, co jest bez dwóch zdań dla nas groźne. Takie serie u rywala grożą tym, że drużyna podejdzie do meczu zbyt pewna siebie, wiemy jednak z jak mocnym rywalem będziemy się mierzyć i jak dobra była to drużyna w poprzednim sezonie. Wiemy, że mogą z łatwością nas skrzywdzić, dlatego będziemy bardzo skupieni. Na papierze to drużyna walcząca o utrzymanie, jednak mają dobrych piłkarzy. Watford będzie dla nas kolejnym testem, a jeżeli chcemy skończyć sezon w czwórce to musimy takie mecze wygrywać.

– Przed nami ważny tydzień, damy z siebie wszystko. Mamy za sobą dobry okres, jednak nie możemy spocząć na laurach, ponieważ może to się skończyć trzema porażkami. Postaramy się uzyskać trzy zwycięstwa.

– Pulisic czy Hudson-Odoi? A może Pedro lub Willian? To także świetni piłkarze, którzy przy okazji są bardzo doświadczeni. Na tej pozycji istnieje ogromna konkurencja, to bardzo dobrze, ponieważ gracz, który chce regularnie występować musi utrzymywać wysoką formę.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW