Hudson-Odoi: Fani są dla mnie wspaniali - Chelsea24News
Hudson-Odoi: Fani są dla mnie wspaniali
Hudson-Odoi: Fani są dla mnie wspaniali

Hudson-Odoi: Fani są dla mnie wspaniali

Callum Hudson-Odoi podzielił się swoimi wrażeniami miesiąc po pełnoprawnym powrocie do pierwszego zespołu.

– To wspaniałe uczucie, kiedy zagrałem pierwszy mecz po urazie byłem szczęśliwy, jednak cieszyło mnie również to, że grałem razem ze swoimi przyjaciółmi z akademii. Razem przechodziliśmy przez kolejne szczeble, gra w pierwszym zespole była dla nas marzeniem, a teraz gramy razem, mam nadzieję, że to będzie trwało. Jestem bardzo szczęśliwy, że młodzi gracze dostają szansę, ponieważ wszyscy marzyliśmy o tym jako dzieci. To naprawdę wspaniałe uczucie, jesteśmy zachwyceni.

– Cieszy mnie również to w jaki sposób wróciłem do gry, zwłaszcza po tak długim urazie. Chcę się stale rozwijać, pragnę zdobywać kolejne gole i asysty, chcę pracować nawet wtedy, gdy nie posiadam piłki.

– Fani byli dla mnie wspaniali, cały czas czułem ich ogromne wsparcie. Kiedy na trybunach słyszę przyśpiewkę o sobie czuję się wyjątkowo.

– Pedro i Willian są dla mnie bardzo ważni. Staram się podpatrywać ich podczas treningów, ponieważ to gracze występujący na tej samej pozycji co ja. Oglądanie ich jest dla mnie także motywacją do tego, aby starać się im dorównać jeżeli chodzi o grę i trofea. To wspaniałe, że mogę uczyć się od takich piłkarzy jak oni.

– W zespole panuje pozytywna atmosfera, zarówno podczas spotkań jak i treningów. Ciągle się uśmiechamy, nie ma u nas negatywnych rzeczy. Chcemy być po prostu głodni kolejnych zwycięstw, nienawidzimy porażek, jednak jeżeli się przytrafiają, to nie tracimy pogody ducha – wiemy po prostu, że musimy pracować ciężej, aby w kolejnym meczu uzyskać lepszy wynik.

– Trener posiada ogromny głód wygrywania, nienawidzi przegrywać. Kiedy gramy mecz możesz zauważyć, że stale stara się nam podpowiadać i motywować. Myślę że radzi sobie bardzo dobrze jako menedżer. Jego wiara w nasz zespół jest czymś wyjątkowym. A kiedy wychodzi z nami na boisko treningowe to pokazuje, że nadal ma wielkie umiejętności. Lubi pokazać nam jak dośrodkować piłkę czy wykończyć sytuację. Pomaga nam także odnajdować odpowiednie pozycje. To menedżer, który chce, aby każdy jego piłkarz był najlepszą wersją siebie.

– To spora zaleta, mieć menedżera który jest w stanie pomóc na boisku treningowym w praktyce, a kiedy coś od niego potrzebujesz to wystarczy zapytać.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW