Lampard: Jestem podekscytowany możliwością pracy z nim - Chelsea24News
Lampard: Jestem podekscytowany możliwością pracy z nim
Lampard: Jestem podekscytowany możliwością pracy z nim

Lampard: Jestem podekscytowany możliwością pracy z nim

Kiedy Frank Lampard przybył na Stamford Bridge było pewne, że niektórzy gracze znacznie stracą względem poprzedniego menedżera. Jednym z nich miał być Jorginho, jednak teraz wydaje się, że Brazylijczyk na odejściu Sarriego jedynie zyskał.

– Oglądałem wiele spotkań Chelsea w poprzednim sezonie i przyglądałem się grze Jorginho, wiem że miał trudne momenty, jednak zawsze byłem pod wrażeniem jego odwagi w grze piłką. Zawsze wychodził na pozycję, aby otrzymać podanie. Jestem podekscytowany mogąc z nim pracować, chcemy utrzymywać się przy piłce, a on ma ogromne umiejętności w tej materii.

– Od pewnego czasu stał się jeszcze większym liderem, także w szatni. Uczyniłem go więc wicekapitanem. To jeden z tych graczy, którzy wręcz emanują pewnością siebie oraz mentalnością. A fani to uwielbiają. Sam jestem fanem Chelsea, więc cieszy mnie, gdy widzę pasję i mentalność u zawodników, a Jorginho jest właśnie takim graczem.

Źródło: SkySports

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW