Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Czas na wypowiedzi Franka Lamparda po dzisiejszym spotkaniu.

– Dominowaliśmy w tym meczu, przez długie fragmenty graliśmy bardzo dobrze, stworzyliśmy sobie kilka okazji, jednak Ben Foster bronił wspaniale. Myślę, że powinniśmy prowadzić wiele wyżej w tym meczu. Dwa gole to nigdy nie jest wystarczająca przewaga, w tym sezonie już się o tym przekonaliśmy na własnej skórze. Zagraliśmy na wyjeździe i zdobyliśmy kolejne gole.

– Trzeba być ostrożnym w takich słowach, jednak wydaje mi się, że nastąpiły zmiany w pracy systemu VAR.  My, menedżerowie, odbyliśmy rozmowy w tamtym tygodniu na temat działania VARu. Od tego czasu mieliśmy sytuację Hudsona-Odoi, który mając dłoń rywala na plecach dostaje żółtą kartkę. Kiedy sprawdzanie sytuacji trwa długo, zadziwia mnie to, czemu sędziowie główni nie mogą po prostu podejść do ekranu. Ważne jest to, że są sytuacje, w których dwóch sędziów podejmie dwie różne decyzje, więc tak naprawdę rzucamy monetą, a to bardzo niebezpieczne.

– Kepa wspaniałe interweniował. Myślę jednak, że zasłużyliśmy na wygraną, jednak to oczywiste, że potrzebujesz bramkarza w takich momentach.

– Wspaniale oglądało się naszych pomocników. Przez pierwsze 25 minut byli niesamowici, kontrolowali mecz. Czułem komfort gdy posiadali piłkę, oni potrafią wszystko – zwłaszcza jeżeli chodzi o przesuwanie futbolówki przez formacje rywala.

– Dlaczego lepiej gramy na wyjeździe niż w domu? Nie sądzę, aby to był jeden powód. Ciężko pracujemy w każdym meczu. Być może gdy gramy na wyjeździe to nasi rywale otwierają się nieco bardziej? Myślę jednak że jesteśmy coraz lepsi jeżeli chodzi o grę przeciwko takim drużynom, a bramka Christiana była tego najlepszym przykładem.

– Jestem zachwycony grą Tammy’ego. Żartowałem sobie z niego ostatnio, że to już trzy mecze bez bramki. On jest jednak bardzo głodny goli, ciężko pracuje. Cały czas chce zdobywać kolejne bramki, świetnie odnalazł się po podaniu Jorgiego. A asysta pokazała jego przyspieszenie i dobre podanie.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW