Atlético Mineiro pozyska zawodnika Chelsea na stałe? - Chelsea24News
Atlético Mineiro pozyska zawodnika Chelsea na stałe?
Atlético Mineiro pozyska zawodnika Chelsea na stałe?

Atlético Mineiro pozyska zawodnika Chelsea na stałe?

Nathan to 23-letni Brazylijczyk, który dołączył do Chelsea latem 2015 roku i nigdy nie zdołał zadebiutować w barwach The Blues. Skrzydłowy uznawany był wtedy za jeden z największych talentów w Brazylii i zarząd The Blues widział w nim ogromny potencjał, którego do dziś sam zawodnik nie pokazał.

Nathan był wypożyczany do różnych klubów jak np. Vitesse czy Amiens, lecz niestety w żadnym nie zrobił dobrego wrażenia. Obecnie przebywa na wypożyczeniu w drużynie Atlético Mineiro, które kończy się już za 2 miesiące. Brazylijczykowi kontrakt z Chelsea wygasa latem 2020 roku, a on sam nie jest w planach Franka Lamparda i najprawdopodobniej po zakończeniu kontraktu, odejdzie na stałe.

Największe zainteresowanie przejawia klub, do którego jest obecnie wypożyczony i są dwie możliwości, które mogą się wydarzyć za dwa miesiące. Najprawdopodobniej Nathan odejdzie jeszcze na półroczne wypożyczenie do Atlético Mineiro, po czym jako wolny zawodnik będzie mógł podpisać z nimi kontrakt.

Drugą możliwością jest rozwiązanie kontraktu za porozumieniem obu stron i wtedy sam zawodnik będzie mógł już w zimę odejść do Brazylii na stałe.

W tym sezonie w brazylijskiej lidze wystąpił w 20 spotkaniach i udało mu się strzelić 4 gole.

Źródło: gibfootballshow

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW