Chelsea obserwuje dwóch francuskich piłkarzy - Chelsea24News
Chelsea obserwuje dwóch francuskich piłkarzy

W piątkowy wieczór, skauci Chelsea udali się na spotkanie rozgrywane pomiędzy PSG, a Dijon. Ich zadaniem była obserwacja dwójki graczy klubu Dijon- Mounira Chouiara oraz Bryana Soumare. Mecz zakończył się niespodziewanym wynikiem, bowiem ostatnia drużyna tabeli wygrał 2-1.

Chouiar w głównej mierze gra na lewym skrzydle. W meczu przeciwko drużynie z Paryża rozegrał pełne 90 minut oraz zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy. 20-latek dołączył do Dijon latem, ale już stał się kluczowym zawodnikiem swojego zespołu.

Bryan Soumare nie rozegrał w tym spotkaniu ani jednej minuty, ale w poprzednich meczach występował regularnie.

Według The Sun, Chelsea może powalczyć o podpis obydwu graczy już tej zimy, jeśli zostały zdjęty ban transferowy nałożony na The Blues, obowiązujący do przyszłego lata.

Źródło: Sports Mole