Loftus-Cheek: Chcę pojechać na Euro 2020! - Chelsea24News
Loftus-Cheek: Chcę pojechać na Euro 2020!
Loftus-Cheek: Chcę pojechać na Euro 2020!

Loftus-Cheek: Chcę pojechać na Euro 2020!

Ruben Loftus-Cheek udzielił krótkiego wywiadu, gdzie opowiedział o swoim powrocie.

– Rahabilitacja przebiega dobrze, za mną długi czas bez piłki, jestem coraz bliższy powrotu. Teraz już biegam i normalnie się poruszam. Nie mogę doczekać się powrotu.

– Zabolał mnie fakt, że opuściłem finał Ligi Europy, brałem udział w poprzednich spotkaniach, to właśnie tam grałem najwięcej, a opuściłem sam finał. Byłem zdruzgotany. Teraz jednak poszedłem dalej i wiem że wrócę silniejszy.

– To dobry czas aby  być fanem Chelsea. Wielu młodych piłkarzy dostało w tym sezonie szansę i radzą sobie dobrze. Przyszłość mieni się w jasnych barwach.

– Mój ulubiony gracz z czasów dzieciństwa? Zidane! Kiedy zaczynałem rozumieć futbol widziałem jedynie ostatnie momenty jego kariery, jednak nawet wtedy był wspaniały.

– Najlepiej czuję się na pozycji box-to-box. Lubię biegać z piłką, kreować i nawet bronić. Grałem na wielu pozycjach, więc nie jest dla mnie problemem występowanie gdzie indziej – potrafiłem występować nawet na boku.

– Moim celem jest powrót do regularnego grania i wyjazd na Euro 2020.

Źródło: Versus

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW