Chelsea dołącza do walki o podpis Rúbena Diasa! - Chelsea24News
Chelsea dołącza do walki o podpis Rúbena Diasa!
Chelsea dołącza do walki o podpis Rúbena Diasa!

Chelsea dołącza do walki o podpis Rúbena Diasa!

Chelsea jest zainteresowana ściągnięciem na Stamford Bridge środkowego obrońcy reprezentacji Portugalii, Rúbena Diasa. 22-letni Portugalczyk obecnie występuje w Benfice, a jego umowa wygasa dopiero w 2024 roku.

Na The Blues ciągle jest nałożony ban transferowy, lecz prawdopodobnie zostanie on ściągnięty już w zimę, co umożliwi Lampardowi wzmocnienie kadry na drugą część sezonu. Zarząd złożył protest do Sądu Arbitrażowego przeciwko wyrokowi i teraz musimy czekać na to jaki wyrok zapadnie.

W przypadku ściągnięcia bana transferowego, Lampard planuje wzmocnić trzy pozycje w swoim zespole. Chodzi konkretnie o środkowego obrońcę, skrzydłowego oraz napastnika.

Obrona The Blues ciagle jest niepewna podczas tego sezonu. Antonio Rudiger ciągle jest kontuzjowany i nie wiemy kiedy będzie gotowy do gry. To może skłonić menedżera Chelsea do wzmocnienia tej pozycji.

Potencjalnym wzmocnieniem The Blues może okazać się lider defensywy reprezentacji Portugalii, Rúben Dias. 22-latek wystąpił do tej pory we wszystkich spotkaniach dla swojego klubu i jest absolutnym liderem defensywy. Oprócz świetnej gry w obronie udało mu się strzelić 2 gole w tym sezonie.

Źródło: liga-financial

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW