Mount: Barca i Real? - Chelsea24News
Mount: Barca i Real?
Mount: Barca i Real?

Mount: Barca i Real?

Mason Mount rozpoczął obecny sezon w świetnym stylu. Młody Anglik rozgrywa swój 3 sezon na szczeblu seniorskiej piłki, mimo młodego wieku. W tym sezonie Premier League udało mu się strzelić już 4 gole oraz zanotować 2 asysty.

Według Mitchella van Bergena, prędzej czy później Mason zostanie obrany jako potencjalny cel transferowy Barcelony oraz Realu Madryt.

Menedżer Chelsea bardzo ceni sobie Masona w swoim zespole i nie wydaje się, żeby pozwolił na odejdzie Masona. 20-latek rozgrywa już pod wodzą Lamparda swój drugi sezon i gołym okiem można zauważyć postępy jakie ten zawodnik poczynił. Dziś jest kluczowym zawodnikiem w układance The Blues pod sterami Franka.

Mimo wszelkich plotek, Mount twierdzi, że jest skupiony wyłącznie na Chelsea.

– Widziałem co powiedział Mitchell. Mam z nim bardzo dobre relacje i jest genialnym zawodnikiem. Skupiam się wyłącznie na Chelsea, w której rozgrywam dopiero swój pierwszy sezon. Swoją uwagę kieruje na najbliższe spotkanie i nie patrzę zbyt daleko w przyszłość.

Van Bergen grał razem z Masonem w Vitesse dwa lata temu, stąd wynika ich dobra relacja. Młody Holender wypowiedział się na temat talentu Anglika.

– Mason absolutnie zajdzie na szczyt. W Premier League będzie topowym zawodnikiem i myśle, że zobaczę go kiedyś w Barcelonie lub Realu. Uważam, że będzie tam pasował.

W obecnej sytuacji Mount ma podpisany kontrakt z Chelsea obowiązujący do 2024 roku, a sam zawodnik jest szczęśliwy na Stamford Bridge.

Źródło: Goal

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW