Mount: Chcemy walczyć o trofea - Chelsea24News
Mount: Chcemy walczyć o trofea
Mount: Chcemy walczyć o trofea

Mount: Chcemy walczyć o trofea

Mason Mount uważa, że mimo braku doświadczenia u wielu graczy, Chelsea pozostaje drużyną, która walczy o trofea.

– Konkurencja towarzyszy nam od najmłodszych lat. W akademii musieliśmy konkurować z innymi utalentowanymi chłopakami i walczyć o swoje miejsce. Chelsea to miejsce, gdzie zawsze będzie istnieć rywalizacja, jednak jesteśmy na to gotowi.

– Chcemy walczyć o trofea, chcemy być na szczycie ligi. Mamy ogromne poczucie wspólnoty, które jest potrzebne przy wygrywaniu trofeów. To jest nasz cel – wygrywać puchary. Potrzebujemy jedynie tego, aby stale się rozwijać i pokazywać wysoki poziom. Jeżeli utrzymamy obecny poziom to z pewnością będziemy walczyć do samego końca o trofea.

– Menedżer miał ogromny wpływ na moją karierę. Pracowałem z nim już w poprzednim sezonie, wiedziałem więc jak lubi pracować i jak chce aby grała jego drużyna. Uczę się od niego każdego dnia, staram się być coraz lepszy jeżeli chodzi o atak i bronienie. Myślę, że nie mogłem znaleźć lepszego nauczyciela.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW