Wnioski po meczu z Ajaksem - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Ajaksem

1. Najgorszy zawodnik tego meczu został zdjęty w przerwie z boiska i gra momentalnie się ożywiła. Ogień jaki był na murawie to coś niesamowitego.
  2. Świetny mecz Azpilicuety. Pokazał dlaczego to on jest kapitanem. Zaspał przy bramce Promesa, ale całokształt był dla mnie bardzo na plus.
  3. Genialne wejście Jamesa. Mam nadzieje, że Lampard zrozumiał, że przy nieobecności Emersona to Reece musi grać w bloku defensywnym. Radość po bramce była taka, że zakręciła mi się łezka w oku.
  4. Tammy Abraham – tutaj chce się zatrzymać. Moim zdaniem dobry mecz, bez bramki – niestety. Dałaby mu bardzo dużo w takim meczu. To jaką czarną robotę odwala ten chłopak jest niebywałe. Skupiłem się na nim dzisiaj szczególnie. Ma bardzo niewdzięczne życie, gdzie tyłem do bramki ma najczęściej dwóch obrońców na sobie, a i tak potrafi piłkę utrzymać i rozegrać. Czasami wkradła się niedokładność, jednakże szanuję bardzo mocno za waleczność w tym spotkaniu.
  5. Jedyne za co przyczepie się do Lamparda to wybór personalny na ten mecz. Nie chciałem ani Alonso, ani Pulisica. Hudson-Odoi pokazał jaki wiatr potrafi robić w szeregach obronnych rywali. Pulisic i Alonso to zdecydowanie dwaj najgorsi piłkarze na boisku.
  6. Niesamowity fart miał Ajax przy swoich bramkach. Nie rozumiem wciąż dlaczego to przeciwko Chelsea padają takie niemożliwe gole. Szczęściu trzeba pomóc niestety i my dzisiaj byliśmy tego przykładem w drugiej połowie, Ajax w pierwszej.
  7. Atmosfera jaka panowała na stadionie to musiało być coś nieprawdopodobnego. Odwrócić wynik meczu z 1:4 na 4:4 – chapeau bas!
  8. Jorginho chyba na dobre „kupił” sobie Stamford Bridge. Ten chłopak jest tam uwielbiamy i kompletnie nie dziwi mnie dlaczego – geniusz.