Pomeczowa konferencja Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja Franka Lamparda

Czas na pomeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

– Rozczarowanie czy ulga? Oba odczucia. W pierwszej połowie straciliśmy kilka goli, były one pechowe, jednak zawsze w siebie wierzymy. Możemy być rozczarowani jeżeli chodzi o końcowe minuty.

– Gorsze jest bycie menedżerem czy piłkarzem w takich chwilach? To zupełnie inne odczucia. Dzisiejszy mecz był szalony, ciężko go porównać do czegokolwiek. Czerwone kartki, system VAR, muszę to wszystko ponownie obejrzeć. Kiedy jesteś przy bocznej linii nie możesz pomóc na boisku, jednak podobał mi się charakter mojej drużyny.

– Nie chcę porównywać tego zespołu do tego, gdzie grałem ja. Każdy wie jaką miałem historię w klubie, teraz jednak chcemy napisać nowe. Nie jest łatwo wrócić ze stanu 1-4, jednak my to zrobiliśmy. Piłkarze doświadczeni dali dzisiaj wiele.

– Reece to fantastyczny młody piłkarz, czułem że może dać nam dużo po lewej stronie. On zostanie topowym piłkarzem, ma ogromną jakość, to nowoczesny boczny obrońca i dał nam wiele w tym meczu.

– Sytuacja w grupie jest trudna, mamy jednak przed sobą dwa spotkania. Musimy dać w nich z siebie wszystko.

– Uważam, że możemy wygrać oba pozostałe mecze, jednak zawsze trudno gra się na wyjazdach. Valencia dzisiaj uzyskała bardzo dobry rezultat.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW