Przedmeczowa konferencja prasowa - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa
Przedmeczowa konferencja prasowa

Przedmeczowa konferencja prasowa

Już jutro Chelsea zmierzy się z Crystal Palace, zapraszamy więc do przedmeczowej konferencji prasowej.

– Jestem dumny z nagrody dla menedżera miesiąca, wspaniale wygrać coś takiego. Miałem bardzo mocnych rywali, których bardzo szanuję. Doceniam tę nagrodę. Chciałbym podziękować za nią klubowi, także tym których nie widać na co dzień, dziękuję również piłkarzom i sztabowi. To nagroda za to, co robi się poza sceną.

– Mecz z Ajaksem? Nie było zbyt wiele negatywów. Traciliśmy gole, których nie chcielibyśmy tracić w przyszłości, jednak wróciliśmy do tego meczu i zremisowaliśmy. Dla fanów był to na pewno wspaniały mecz.

– Ross nie znalazł się w kadrze na jutrzejszy mecz, nadal ma problemy z urazem. Mason będzie w kadrze meczowej, jednak nie wiemy czy zagra w pierwszym składzie.

– Jestem zachwycony tym, że aż pięciu moich graczy dostało powołanie do kadry Anglii. To na pewno wielka chwila dla każdego z nich. Jestem dumny, bardzo dumny!

– Patrzymy w dół czy górę tabeli? Patrzymy na siebie. Nie można kontrolować innych drużyn. Teraz spoglądamy na Crystal Palace, a potem na Manchester City.

– W tym sezonie byliśmy raz rozczarowani ostatnim meczem przed przerwą na kadry, ale także mieliśmy taki, gdzie byliśmy zadowoleni. Wiem jedno – musimy cały czas trzymać odpowiedni poziom, bo sytuacja w tabeli może odmienić się diametralnie. Wiemy że czeka nas trudny pojedynek.

– Kante? Nie wiem, czy myślenie o nim w kontekście defensywnego pomocnika jest odpowiednie, on jest kimś ponad to. Wszystko zależy od tego jak ustawimy naszą drużynę, Kante i Jorginho to dwa zupełnie inne typy piłkarzy. Obaj są wyjątkowi.

– Rudiger? On miał operację, wypada więc na około trzy tygodnie, a potem zobaczymy jak będzie wyglądała jego kondycja meczowa. Mam nadzieję, że w tym czasie dowiemy się czegoś więcej.

– Loftus-Cheek? Przed nim długa droga, trudno powiedzieć czy to kwestia tygodnia czy miesiąca.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW