Roy Hodgson chwali Lamparda - Chelsea24News
Roy Hodgson chwali Lamparda
Roy Hodgson chwali Lamparda

Roy Hodgson chwali Lamparda

Roy Hodgson współpracował razem z Lampardem, kiedy był menadżerem reprezentacji Anglii.

41-latek wywarł ogromne wrażenie podczas swoich pierwszych kroków w trenerskim fachu, kiedy to razem z Derby doszedł do finału Championship, a razem z Chelsea zajmuje 4 lokatę w Premier League.

-Frank Lampard wykonuje fantastyczną robotę, nie mam co do tego wątpliwości. Klub również wykonał świetną robotę, zachęcając Franka i jego sztab do do zakupienia graczy, którzy wcześniej byli wypożyczeni. Każdy zasługuje na poklepanie go po plecach. – powiedział Hodgson.

-Jestem pewien, że Frank jest zadowolony z tego jak rozwinął się jego zespół oraz gdzie się znajdują zarówno w Premier League, jak i w Lidze Mistrzów. – dodał 72-letni Anglik.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW