Jorginho: Nie zostałem przyjęty dobrze w Chelsea - Chelsea24News
Jorginho: Nie zostałem przyjęty dobrze w Chelsea
Jorginho: Nie zostałem przyjęty dobrze w Chelsea

Jorginho: Nie zostałem przyjęty dobrze w Chelsea

Jorginho opowiedział o swoich początkach w Chelsea.

– Teraz wszystko przebiega świetnie, jednak to nie przypadek. Chciałem zostać w Chelsea, grać w najbardziej konkurencyjnej lidze świata. Trafiłem do takiego klubu jak Chelsea i było to dla mnie wyróżnienie. Obiecałem sobie, że nigdy się nie poddam, nie było łatwo, jednak teraz jest dobrze.

– Nie zostałem tu dobrze przyjęty, na początku było mi trudno. Kiedy przenosisz się z innej ligi potrzebujesz czasu na adaptację. A w futbolu, niestety, często go brakuje.

– Nie chciałem się poddawać, wierzyłem w siebie mimo przeciwności. Nie popadłem w rozpacz, jestem osobą, która woli ciężką pracę. Teraz żyje mi się tu bardzo dobrze, pokazałem, że zasługuję na grę w Premier League.

– Kiedy Lampard przybył do klubu od razu poczułem z nim nić porozumienia. Wiedziałem, że istnieje szansa na to, że zostanę oceniony jako symbol poprzedniego menedżera, jednak Lampard wolał mnie ocenić samodzielnie. Teraz gramy agresywniej, nie mam problemu z tym, aby podawać bardziej bezpośrednio.

Źródło: Gazzetta dello Sport

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW