Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Po zwycięstwie z Crystal Palace przyszedł czas na pomeczową konferencję prasową.

– Każdy mecz w Premier League jest niezwykle trudny, więc jestem bardzo zadowolony. Zaczeliśmy dobrze, jednak nasze tempo spadło w kolejnych fragmentach meczu. To było solidne zwycięstwo i czyste konto, co zawsze cieszy.

– Powiedziałem Tammy’emu że musi zagrać lepiej niż w pierwszej połowie. Dobrzy obrońcy nie dadzą zbyt wielu szans na bramkę i to mu powiedziałem. Przypomniałem aby pozostał skoncentrowany i czekał na swoją szansę, być może jedyną w meczu. Nie zagrał dzisiaj najlepszego meczu.

– Christian przybył z innej ligi, co zawsze jest trudne. Wiem że ma talent i on to pokazuje. Zszedł z boiska, ponieważ ma drobny uraz.

– Zdaliśmy ten test bardzo dobrze, zagraliśmy z silnym rywalem, który potrafi cię skrzywdzić.

– Reece zagrał świetny mecz, jestem bardzo zadowolony. Miał kontuzje na początku sezonu, a potem potrzebował minut. Poczułem, że dziś jest na to dobra okazja. Azpi to wspaniała osobowość, on wie doskonale, że robię wszystko co najlepsze dla klubu. Posiadanie tak dobrych prawych obrońców to dla mnie miły problem.

– Sześć zwycięstw z rzędu to wspaniała sprawa, jednak cały czas trzeba pamiętać o tym, że musimy patrzeć na sprawę w szerszej perspektywie.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW