Wnioski po meczu z Crystal Palace - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Crystal Palace
Wnioski po meczu z Crystal Palace

Wnioski po meczu z Crystal Palace

  1. Jesteśmy coraz lepsi w bezwzględnych zwycięstwach. Dzisiaj notujemy trzy punkty, mamy czyste konto, a rywal ani na chwilę nam nie zagrażał. Tak się gra w lidze!
  2. Pulisic powoduje jeszcze większy ból głowy, niż gdy grał słabo. Jeszcze nawet miesiąc temu recepta była prosta – sprzedać Amerykanina i starać się o Jadona Sancho, który mógłby tworzyć duet z Hudsonem-Odoi. Tymczasem Pulisic poczynił ogromny progres, a dzisiaj wyglądał być może najlepiej. Imponować mogły jego dryblingi, nie raz i nie dwa 21-latek wyglądał jak Eden Hazard, kiedy nie dawał sobie zabrać piłki, będąc otoczonym przez nawet trzech rywali. Co ciekawe, Pulisic do dobrej gry dorzuca także liczby, co może zaskoczyć jego największych zwolenników, bowiem mamy dopiero listopad, a jest to już najlepszy sezon pod względem strzeleckim w karierze Christiana! Zobaczymy, co się stanie po przerwie reprezentacyjnej, póki co brawa na stojąco dla Pulisica za progres.
  3. Oh, Reece James. Nie bez powodu hajpowało się tego chłopaka, nawet wtedy, gdy był kontuzjowany. Anglik dzisiaj wyszedł i schował Zahę do kieszeni, a także imponował na całej długości boiska. Miło oglądać tak mobilnego gracza na prawej stronie. Powinien dostawać coraz więcej szans, szczególnie w lidze na rywali z drugiej części tabeli.
  4. Przyznam, że gdy zobaczyłem sytuację Abrahama, to spodziewałem się raczej zmarnowanej okazji. Na szczęście Anglik nie spękał w pojedynku 1vs1. Takie wykończenie chcę widzieć u Anglika, trochę więcej regularności i celności w tym aspekcie, a Tammy próg 20 goli spokojnie osiągnie.
  5. Dzisiaj widać było jak na dłoni, jaką rewolucję przeszliśmy. Biorąc pod uwagę zeszły sezon, zobaczyliśmy dziś w wyjściowej jedenastce tylko czterech starterów z kadencji Sarriego – Kante, Kovacicia, Kepę i Williana. Resztę można określić jako wynalazki i produkty Franka.
  6. Co się stało z Kepą? Hiszpan nie tylko dziś, ale w ogóle w tym sezonie ma wręcz fatalne wykopy. Kupiliśmy bramkarza, który podawał często na nos, a tymczasem zdarza mu się wybijać piłki pod nogi rywali, czy poza boisko. Kompletnie nie mam pomysłu, z czego to może wynikać.

O autorze

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW