Chelsea U18 wygrywa z Tottenhamem wbijając Kogutom pięć bramek w pierwszej połowie - Chelsea24News

Zawodnicy Chelsea U18 pokonali wczoraj Tottenham po dość nietypowym meczu. The Blues wygrali z Kogutami 3:5, a wszystkie pięć goli zdobyli w pierwszej połowie. Trzy bramki dla gospodarzy spotkania padły natomiast w drugiej odsłonie meczu.

Worek z bramkami otworzył Lewis Bate wykorzystując rzut karny już w drugiej minucie. Kolejne trafienia dla Chelsea były już natomiast zasługami Joe Haigha, Armando Broji (x2) oraz Xaviera Simonsa. Dla Kogutów w drugiej połowie strzelali natomiast Tarelle Whittaker (x2) oraz Harvey White.

Chelsea U18 znajduje się drugiej pozycji w tabeli Premier League U18, jednak liderujące Fulham ma rozegrane o jedno spotkanie więcej. Kolejny mecz The Blues czeka nas 23 listopada rywalami Chelsea w Premier League Cup będzie Arsenal!

Raport meczowy:

Chelsea (4-2-3-1): Jake Askew; Dynel Simeu (c), Sam McClelland, Levi Colwill, Henry Lawrence; Lewis Bate, Xavier Simons; Valentino Livramento (Samuel Iling-Junior 85), Marcel Lewis, Joe Haigh (Harvey Vale 68); Armando Broja (George Nunn 60)

Unused subs: Charlie Wiggett, Prince Adegoke

Scorers: Bate, Haigh, Broja 2, Simons

Tottenham: Thimothee Lo-Tutala, Derm Lusala, Dennis Cirkin, Max Robson, Morges Muir, Aaron Skinner, Tarelle Whittaker, Rafferty Pedder, Dane Scarlett, Yango Alonso, Chay Cooper

Subs: Romaine Mundle, Kasper Kurylowicz, Rushaun Mathurin, Harvey White

Scorers: Whittaker 2, White