Znamy kwotę jaką Chelsea oczekuje za Giroud - Chelsea24News
Znamy kwotę jaką Chelsea oczekuje za Giroud
Znamy kwotę jaką Chelsea oczekuje za Giroud

Znamy kwotę jaką Chelsea oczekuje za Giroud

Olivier Giroud jest ponoć niezadowolony ze swojej sytuacji w Chelsea i rozważa odejście z klubu już tej zimy. Francuz jest zmuszony do oglądania spotkań z ławki rezerwowej, gdyż pierwszym napastnikiem, który rozgrywa zdecydowanie najwięcej minut jest Tammy Abraham, a w obecnej chwili Frank Lampard z ławki wprowadza Batshuayia, który daje dobre zmiany pod koniec spotkań. Usługami Giroud najbardziej zainteresowane są kluby takie jak Inter, Crystal Palace czy West Ham.

Olivier jest sfrustrowany, że nie dostaje szans od menedżera Chelsea i najprawdopodobniej poprosi o zgodę na odejście już w najbliższym okienku transferowym. Francuzowi zależy na tym, aby pojechać na Mistrzostwa Europy w 2020 roku, a żeby tam pojechać musi regularnie grać w klubie, aby być w dobrej formie.

Zarząd The Blues najprawdopodobniej nie będzie robił Giroud pod górę i zgodzą się na jego odejście za niewielką sumę, gdyż za zaledwie 5 milionów. Tak niska kwota wynika z tego, że Francuz ma już na karku 33 lata, a po tym sezonie wygasa jego umowa z Chelsea.

W tym sezonie Francuz rozegrał zaledwie 211 minut we wszystkich rozgrywkach, a swojego ostatniego i jedynego gola zdobył w meczu przeciwko Liverpoolowi w ramach Superpucharu UEFA w sierpniu.

Źródło: metro

O autorze

Jakub Czapran

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW