Jak wygląda sytuacja kontraktowa Williana? - Chelsea24News
Jak wygląda sytuacja kontraktowa Williana?
Jak wygląda sytuacja kontraktowa Williana?

Jak wygląda sytuacja kontraktowa Williana?

Frank Lampard nie ukrywa tego, że bardzo chciałby, aby Willian pozostał w Chelsea na kolejne sezony (a przynajmniej na ten następny). Menedżer Chelsea widzi w Brazylijczyku jednego z liderów zespołu, co potwierdził dając mu opaskę kapitańską w spotkaniu z Crystal Palace.

Sam Willian także chętnie pozostanie w klubie, jednak według doniesień prasowych nie chce zgodzić się na zaledwie roczny kontrakt. Chelsea od dawna oferuje krótsze umowy dla piłkarzy powyżej trzydziestego roku życia, jednak zrobiła już kilka wyjątków od tej reguły.

Willian zamierza więc to wykorzystać przy negocjacjach, jednak stanowisko The Blues jest bardzo twarde. Rozmowy o nowym kontrakcie trwają już od dłuższego czasu, jednak nie poczyniono żadnych postępów. Skrzydłowy będzie mógł już w styczniu negocjować umowę z ewentualnym nowym pracodawcą, co znacznie utrudnia sytuację.

Nie jest bowiem tajemnicą to, że Juventus bacznie obserwuje sytuację skrzydłowego, zwłaszcza ze względu na to, że pracował on już z Maurizio Sarrim, który chętnie powitałby go w Turynie.

Źródło: The Athletic

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW