Reinier z nowym kontraktem - co na to Chelsea? - Chelsea24News
Reinier z nowym kontraktem – co na to Chelsea?
Reinier z nowym kontraktem – co na to Chelsea?

Reinier z nowym kontraktem – co na to Chelsea?

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Chelsea interesuje się wschodzącą gwiazdą brazylijskiego futbolu, Reinierem. Kontrakt młodego piłkarza obowiązywał do końca czerwca, jednakże Flamengo zakomunikowało, że umowa została przedłużona.

Nie oznacza to jednak, że temat odejścia młodego zawodnika nie istnieje, ponieważ klauzula odejścia gracza została znacznie zmniejszona. Zawodnik zgodził się na przedłużenie umowy ze względu na to, że chciałby aby jego klub zarobił na jego transferze.

Nowa klauzula wpisana w umowę piłkarza jest warta zaledwie 32 miliony funtów, co dla klubów z Europy nie powinno stanowić zbyt wielkiego problemu.

Chelsea jest wymieniana w gronie klubów, które mają największe szanse na pozyskanie piłkarza, wszystko przez fakt, że piłkarza reprezentuje Giuliano Bertolucci, mający bardzo dobre relacje z zarządem The Blues.

Źródło: Globo

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW