Johnson: Wspaniale widzieć jak Lampard sobie radzi - Chelsea24News
Johnson: Wspaniale widzieć jak Lampard sobie radzi
Johnson: Wspaniale widzieć jak Lampard sobie radzi

Johnson: Wspaniale widzieć jak Lampard sobie radzi

Glen Johnson wyznał, że Frank Lampard od zawsze wykazywał zdolności przydatne przy pracy menedżera.

– Tak, od zawsze było widać, że posiada zmysł menedżera. Bardzo często po meczach dyskutował z trenerami o taktyce. Wiedziałem, że pewnego dnia zostanie menedżerem. Zaskoczył mnie fakt, że został menedżerem Chelsea tak szybko, jednak od początku było pewne to, że w końcu tam trafi.

– Wspaniale jest patrzeć na to jak sobie radzi, to był idealny czas dla niego ze względu na zakaz transferowy, dzięki temu dostanie więcej czasu.

– Kiedy ja grałem w Chelsea klimat był tam zupełnie inny. Abramowicz sprowadzał najlepszych graczy na świecie, a młodzi nie mieli szans się przebić. To miłe, że teraz tak dobrze radzą sobie w pierwszym zespole. Lampard dał szansę tym dzieciakom, ze względu na to, że stracili gwiazdy i nie mogli dokonywać transferów. Myślę że nawet w klubie nie zdawali sobie sprawy z tego jak świetnych zawodników mieli w akademii.

Źrodło: Express

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW