Chelsea ponownie zainteresowana Coutinho! - Chelsea24News
Chelsea ponownie zainteresowana Coutinho!
Chelsea ponownie zainteresowana Coutinho!

Chelsea ponownie zainteresowana Coutinho!

Philippe Coutinho był łączony z Chelsea jako potencjalny następca Edena Hazarda, lecz finalnie został wypożyczony do Bayernu Monachium. Klub z Bawarii posiada nieobowiązkową klauzule wykupu Brazylijczyka z Dumy Katalonii, co sprawia, że teoretycznie są w najlepszym położeniu, aby ściągnąć Coutinho na Allianz Arena.

Mimo wszystko zarząd The Blues nie zamierza się poddawać i zamierzają zawalczyć o podpis Philippe. Wielkim fanem oraz zwolennikiem tego piłkarza ma być sam Frank Lampard, który widzi w Brazylijczyku wielkie umiejętności. Co ciekawe, według Don Balon, Bayern nie jest zainteresowany zakontraktowaniem na stałe Coutinho, a Barcelona ma zamiar spróbować pozbyć się zawodnika za przyzwoitą sumę. Głównie zainteresowanie piłkarzem z Ameryki Południowej przejawiają Chelsea oraz Inter, lecz dla klubu z Mediolanu wymagania finansowe Barcy mogą być zbyt wysokie.

Blisko odejścia z klubu jest Pedro, a sytuacja Williana jest wciąż niepewna, któremu za kilka miesięcy kończy się umowa, co może skłonić zarząd Chelsea do zakontraktowania nowego skrzydłowego. Spekuluje się, że kwota jaka zadowoliłaby zarząd Blaugrany oscyluje w granicach 75 milionów euro. W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach wystąpił w 15 spotkaniach i udało mu się strzelić 2 gole oraz zanotować 4 asysty.

Źródło: golazogoal

O autorze

Jakub Czapran

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW