Sensacyjna wymiana na linii Chelsea-PSG? - Chelsea24News
Sensacyjna wymiana na linii Chelsea-PSG?
Sensacyjna wymiana na linii Chelsea-PSG?

Sensacyjna wymiana na linii Chelsea-PSG?

Nie jest tajemnicą fakt, iż Frank Lampard rozgląda się za potencjalnym, nowym skrzydłowym, gdyż jego zdaniem ta pozycja wymaga wzmocnienia. Na drugi plan definitywnie zszedł Pedro, który od początku października rozegrał jedynie 27 minut. Zarząd The Blues tym razem skierował swoje zainteresowanie ku jednej z największych gwiazd na świecie, na Neymara! Chelsea w przeszłości próbowała już zakontraktować Brazylijczyka na Stamford Bridge, lecz ta sztuka się nie udała.

Sprowadzenie Neymara na Stamford Bridge byłoby na pewno trudnym wyzwaniem i przede wszystkim bardzo kosztownym. Kartą przetargową negocjacji może być wschodząca gwiazda The Blues, Callum Hudson-Odoi. Młody skrzydłowy pokazał już swój ogromny potencjał i tym samym przykuł uwagę największych klubów na świecie. Anglik, który może zagrać zarówno na lewym jak i prawym skrzydle odnowił swoją umowę w tym roku, która ma obowiązywać do 2024 roku, co może sprawić, że jego potencjalna wartość wzrośnie.

Według Don Balona, zarząd Chelsea chce nagrodzić Lamparda za jego bardzo dobry początek pracy w The Blues w roli menedżera, a tą nagrodą ma być właśnie sprowadzenie Neymara do Londynu. Drugą możliwą opcją ściągnięcia Brazylijczyka do The Blues mogą być same pieniądze, lecz cena zarządu PSG może być zbyt wysoka, co może skłonić zarząd Chelsea do wymiany.

W tym sezonie Neymar wystąpił w 5 spotkaniach ligowych, w których udało mu się strzelić 4 gole. Zainteresowanie gwiazdą Ligue 1 przejawiają również Real Madryt oraz Barcelona.

Źródło: golazogoal

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW