Willian otrzyma propozycję dwuletniej umowy - Chelsea24News
Willian otrzyma propozycję dwuletniej umowy
Willian otrzyma propozycję dwuletniej umowy

Willian otrzyma propozycję dwuletniej umowy

Negocjacje w sprawie przedłużenia umowy Williana nadal nie ruszyły się o choćby centymetr w żadnym kierunku. Odkąd rozmowy się rozpoczęły klub oraz zawodnik czekają na ruch drugiej strony, jednak wydaje się, że to Chelsea wykona następny krok.

Barcelona bacznie przygląda się sytuacji skrzydłowego, a już za niecałe dwa miesiące będzie mógł on związać się kontraktem z nowym pracodawcą, to wymusza na Chelsea zrobienie ruchu w kierunku obniżenia wymagań wobec skrzydłowego.

Na ten moment oferują mu zaledwie roczny kontakt, na co Willian nie zamierza przystawać, wobec czego klub przygotowuje się do złożenia następnej oferty – tym razem będzie to dwuletnia umowa, co może sprawić, że Willian podpisze umowę.

Nie jest tajemnicą, że Duma Katalonii chętnie przygarnie skrzydłowego, w ostatnich sezonach przynajmniej raz spróbowali go sprowadzić, a teraz może być dostępny za darmo. Taka karta przetargowa w rękach Williana może być kluczowa – zwłaszcza, że bardzo ceni go menedżer klubu, Frank Lampard.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW