Capello: Lampard selekcjonerem? To prawdopodobne - Chelsea24News
Capello: Lampard selekcjonerem? To prawdopodobne
Capello: Lampard selekcjonerem? To prawdopodobne

Capello: Lampard selekcjonerem? To prawdopodobne

Były selekcjoner reprezentacji Anglii, Fabio Capello twierdzi, że Frank Lampard może w przyszłości zostać trenerem pierwszej reprezentacji Synów Albionu, ponieważ menedżer The Blues obiecująco rozpoczął swoją karierę w Chelsea w roli trenera. Drużyna ze Stamford Bridge aktualnie plasuje się na trzecim miejscu w tabeli w Premier League.

Lampard pokazuje, że nie boi się stawiać na młodych zawodników. Dał szanse debiutu kilku młodym piłkarzom, którzy zachwycają swoimi umiejętnościami w tak młodym wieku. Capello trenował reprezentacje Anglii od 2008 do 2012 roku, a jednym z kluczowych zawodników tamtej drużyny był właśnie Frank. Włoch został zapytany o to, czy widziałby Lamparda w roli szkoleniowca reprezentacji Anglii.

– Nie wiem, to prawdopodobne, ponieważ ma do tego predyspozycje. Jest inteligentny i nie boi się stawiać na młodych zawodników.

Były trener Realu Madryt czy Juventusu jest pod wrażeniem tego jak Lampard zareagował po kilku słabszych rezultatach, kiedy to na początku wygrał zaledwie dwa spotkania z możliwych ośmiu. Utracił kluczowego zawodnika, którym był Eden Hazard, a przez bana transferowego nie mógł wzmocnić drużyny poprzez zakup nowego piłkarza. Został również zapytany o to, czy śledzi poczynania Lamparda oraz jego drużyny.

– Tak, śledzę jego poczynania. Oglądam wszystkie spotkania jego drużyny i byłem zaniepokojony, kiedy rozpoczął sezon od dwóch porażek. Teraz wyniki są dobre i znajdują się na wysokim miejscu w tabeli, mimo faktu, że nie mógł sprowadzić nowego zawodnika na Stamford Bridge.

Źródło: skysports

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW