Azpilicueta: Razem tworzymy jedną rodzinę - Chelsea24News
Azpilicueta: Razem tworzymy jedną rodzinę
Azpilicueta: Razem tworzymy jedną rodzinę

Azpilicueta: Razem tworzymy jedną rodzinę

Cesar Azpilicueta udzielił niedawno wywiadu dla magazynu GQ. Wypowiedział się o młodych kolegach z zespołu oraz o wynikach z początku sezonu.

– Jako kapitan masz więcej obowiązków od innych graczy. Wspaniale jest widzieć jak długą drogę przeszli młodzi zawodnicy, aby być tutaj razem z nami. Myślę, że tworzymy wspaniałą rodzinę. Jesteśmy młodą drużyną i ciągle możemy się poprawiać.

– Nie dziwią mnie wyniki, ponieważ znam jakość naszej drużyny i wiem, na co nas stać. Jestem podekscytowany i wiem, że lepsze wyniki jeszcze przyjdą.

– Frank daje dużo szans młodym chłopakom- ma w swoim sztabie Jody’ego, który zna ich jak nikt inny. Niektórzy z nich już kiedyś zadebiutowali, ale nigdy nie było momentu w którym mieliśmy kilku graczy z akademii w składzie. Jest to bardzo ekscytujące, a Frank odgrywa w tym kluczową rolę.

– Grałem z Frankiem dwa lata. Piłka toczy się dalej. To normalne, że teraz jest moim menadżerem. Darzę go ogromnym szacunkiem, staram się wykonywać swoją pracę i pomagać drużynie w drodze do zwycięstwa.

Źródło: GQ Magazine

 

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW