Bruno Guimarães na celowniku Chelsea! - Chelsea24News
Bruno Guimarães na celowniku Chelsea!
Bruno Guimarães na celowniku Chelsea!

Bruno Guimarães na celowniku Chelsea!

Okienko transferowe powoli się zbliża, co skłania zarząd The Blues do poszukiwania potencjalnych, nowych zawodników. Na Chelsea ciągle nałożony jest ban transferowy, co może sprawić że nowy zawodnicy ma Stamford Bridge przyjdą dopiero latem. W ciągu kilku najbliższych tygodni dowiemy się, czy ban zostanie ściągnięty i umożliwi wzmocnienia, czy będzie ciążył na drużynie z Londynu aż do lata.

Jednym z zawodników, któremu przyglądają się skauci Chelsea jest Brazylijczyk, Bruno Guimarães z Athletico Paranaense. 22-letnim pomocnikiem zainteresowane jest również Atletico Madryt, które ma przewagę w negocjacjach nad The Blues, ponieważ klub z Wanda Metropolitano zapewnił sobie pierwszeństwo w negocjacjach z Guimarãesem przy zakupie Lodiego ostatniego lata.

Jeśli The Blues chcieliby ściągnąć do siebie Brazylijczyka musieliby wykazać determinację oraz szybko zacząć nad tym pracować. W tym sezonie Bruno w barwach Athletico Paranaense wystąpił w 33 spotkaniach i udało mu się strzelić 4 gole oraz zaliczyć 3 asysty.

Źródło: AS

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW