Do jakiego piłkarza porównywali Jorginho? - Chelsea24News
Do jakiego piłkarza porównywali Jorginho?
Do jakiego piłkarza porównywali Jorginho?

Do jakiego piłkarza porównywali Jorginho?

Kiedy Jorginho był jeszcze dzieckiem, jego koledzy porównywali go do rumuńskiej legendy- Gheorghe Hagiego.

Ich nazwiska nie są podobne, jednak ich talent w rozgrywaniu piłki są ogromne. Obaj świetnie czytają i dyrygują grą na boisku.

– Nie śmiejcie się, ale gdy byłem młodszy koledzy porównywali mnie do Hagiego. Dodatkowo, na boisku nazywali mnie Haginho- powiedział 27-letni Włoch.

– Gdy dorastałem, uwielbiałem oglądać grę Pirlo. Był pierwszym piłkarzem jakiego zobaczyłem i w przyszłości chciałem grać tak jak on.

– Moją pierwsza koszulka piłkarska należała do Imbituba. Był to klub z brazylijskiego miasta, w którym dorastałem. To był także klub, w którym rozegrałem swoje pierwsze mecze i wygrałem pierwsze trofeum.

– Pierwszym meczem który obejrzałem na żywo, było spotkanie pomiędzy Brazylią, a Argentyną. Miałem wtedy 10 i nigdy tego nie zapomnę.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW