Atalanta zdecyduje się na wykupienie Pasalicia? - Chelsea24News
Atalanta zdecyduje się na wykupienie Pasalicia?
Atalanta zdecyduje się na wykupienie Pasalicia?

Atalanta zdecyduje się na wykupienie Pasalicia?

Podczas gdy w Chelsea doszło do ogromnej ewolucji, gdzie młodzi zawodnicy odgrywają kluczową rolę w zespole, niektórzy piłkarze w dalszym ciągu są wypożyczani. Jednym z takich graczy jest Mario Pasalić, który sezon spędza na wypożyczeniu w Atalancie.

Pasalić dołączył do Chelsea w 2014 roku, ale nigdy tak na prawdę nie otrzymał poważnej szansy, przez co ostatnie 5 lat spędzał na wypożyczeniach w innych klubach.

W tym sezonie odgrywa kluczową rolę w zespole Atalanty, a w ostatnim spotkaniu w ramach Ligi Mistrzów rozgrywanym przeciwko Manchesterowi City, był jednym z najlepszych na boisku. Ten występ sprawił, że włoska drużyna coraz poważniej myśli nad wykupem go na stałe.

Atalanta ma opcję skrócenia wypożyczenia i wykupienia go za około 15 milionów euro. Tak czy inaczej wydaję się, że na Pasalicia będzie chętnych kilka klubów, dzięki czemu Chelsea zarobi na piłkarzu, który nigdy nie odegrał ważniejszej roli w The Blues.

Źródło: Calcio Mercato

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW