Atalanta zdecyduje się na wykupienie Pasalicia? - Chelsea24News
Atalanta zdecyduje się na wykupienie Pasalicia?
Atalanta zdecyduje się na wykupienie Pasalicia?

Atalanta zdecyduje się na wykupienie Pasalicia?

Podczas gdy w Chelsea doszło do ogromnej ewolucji, gdzie młodzi zawodnicy odgrywają kluczową rolę w zespole, niektórzy piłkarze w dalszym ciągu są wypożyczani. Jednym z takich graczy jest Mario Pasalić, który sezon spędza na wypożyczeniu w Atalancie.

Pasalić dołączył do Chelsea w 2014 roku, ale nigdy tak na prawdę nie otrzymał poważnej szansy, przez co ostatnie 5 lat spędzał na wypożyczeniach w innych klubach.

W tym sezonie odgrywa kluczową rolę w zespole Atalanty, a w ostatnim spotkaniu w ramach Ligi Mistrzów rozgrywanym przeciwko Manchesterowi City, był jednym z najlepszych na boisku. Ten występ sprawił, że włoska drużyna coraz poważniej myśli nad wykupem go na stałe.

Atalanta ma opcję skrócenia wypożyczenia i wykupienia go za około 15 milionów euro. Tak czy inaczej wydaję się, że na Pasalicia będzie chętnych kilka klubów, dzięki czemu Chelsea zarobi na piłkarzu, który nigdy nie odegrał ważniejszej roli w The Blues.

Źródło: Calcio Mercato

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW