Koulibaly celem transferowym Chelsea? - Chelsea24News
Koulibaly celem transferowym Chelsea?
Koulibaly celem transferowym Chelsea?

Koulibaly celem transferowym Chelsea?

W mediach pojawiły się doniesienia sugerujące, że Chelsea jako potencjalny cel transferowy obrała jednego z najlepszych defensorów Serie A, Kalidou Koulibaly’ego. W przypadku zniesienia bana transferowego, Frank Lampard bardzo chciałby wzmocnić swoją kadrę poprzez zakup nowych zawodników już podczas zimowego okienka transferowego. Menedżer Chelsea uważa, że tej młodej drużynie przyda się doświadczony lider defensywy, którym miałby zostać Senegalczyk.

Kalidou dołączył do Napoli latem 2014 roku i przez te kilka lat udowodnił, że jest bardzo wartościowym zawodnikiem. Zainteresowanie tym zawodnikiem przejawiały już największe kluby na świecie, takie jak Manchester United, Manchester City, Real Madryt czy FC Barcelona.

Prezydent klubu z Neapolu, Aurelio De Laurentiis niejednokrotnie twierdził, że nie ma zamiaru sprzedawać Koulibaly’ego, lecz Włoch miał ponoć zmienić zdanie i ma w planach przebudowę zespołu, która miałaby polegać na znacznym odmłodzeniu zespołu. Spekuluje się, że Napoli w najbliższym czasie mogą opuścić tacy piłkarze jak Dries Mertens, Jose Callejon, Lorenzo Insigne, Allan, Elseid Hysaj, Faouzi Ghoulam.

Przyjaciel Kalidou, Julien Gorius niedawno udzielił wywiadu, w którym to opowiedział trochę o sytuacji piłkarza Napoli.

– Nie wiem, czy to będzie jego ostatni rok w Neapolu, lecz zawsze wypowiadał się przychylnie o klubie, on kocha tutejszych kibiców. Jest profesjonalistą, więc naturalne jest to, że chce występować w jednym z najlepszych klubów na świecie.

Źródło: icfootballnews

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW