Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda


Już w sobotę Chelsea zmierzy się z ekipą Pepa Guardioli, Manchesterem City. Zapraszamy na przedmeczową konferencję prasową Franka Lamparda.

– Wymieniliśmy się paroma wiadomościami z Mourinho, pogratulowałem mu objęcia nowej posady.

– Przeszłość i wyniki przemawiają za takimi menadżerami. Jego praca była konsekwentna. Właśnie tą miarą powinniśmy go mierzyć, tak samo jak innych menadżerów.

– Nowa praca odciągnie go na chwilę od Sky Sports! Ma dobry zespół. Pochettino wykonał kawał świetnej roboty. Mają uporządkowany klub i to będzie stanowić zagrożenie. Uczestniczą w wyścigu o czołową czwórkę, byli przez wielu uznawani za faworytów. Wystarczy spojrzeć na jakość, siłę, Kane’a i innych zawodników jakich oni posiadają.

– To osobista decyzja Mourinho. To, czy fani będą cię osądzać czy nie, jest poza twoją kontrolą. W takich sytuacjach działa instynkt grupowy.

– Mogę stanowczo powiedzieć, że nigdy nie objąłbym posady trenera w Tottenhamie. Jednocześnie musimy szanować prawo José do pracy w tym miejscu. Grałem w Chelsea 13 lat, jestem bardzo dumny z możliwości prowadzenia tego klubu. Mam przyjaciół, którzy są fanami Tottenhamu, ale nic poza tym.

– Pulisic grał z problemami w meczu z Palace. Jest już w treningu i rywalizuje o skład. Callum ma problem z udem. Zmaga się z trudnościami, aby zagrać w następnym meczu. Na temat Rubena nie ma żadnych nowych informacji.

– City to nadal zespół o tej samej sile. Mieli swoje problemy z kontuzjami.

– Podczas przerwy reprezentacyjnej dałem całkiem długą przerwę sztabowi i tym piłkarzom, którzy nie pojechali na zgrupowania. Mam nadzieję, że pozwoli im to naładować baterie. Czasami możemy pracować również bez wolnych dni.

– Jutrzejszy dzień w pewnym sensie pokaże gdzie jesteśmy. Walczyliśmy jak równy z równym z Liverpoolem, w tak zwanych „cięższych meczach” graliśmy dobrze, ale bez wyników.

– Prowadzenie City to zaszczyt. Miałem tam świetny sezon, dobrze go wspominam. Ale jestem menadżerem Chelsea i chcę wygrać.

– To świetne dla Tammy’ego i Masona, że zdobyli swoje pierwsze bramki w reprezentacji. To potwierdzenie ich formy. Taka sytuacja jeszcze bardziej pobudza pewność siebie.

– Mam wielki respekt dla Pochettino. Spotkałem go parę razy, czas który mi poświęcał był czymś specjalnym. Zrobił niesamowite rzeczy z tym zespołem. Życzę mu wszystkiego dobrego. To człowiek z klasą.

– Mam nadzieję, że występy Jorginho i Kanté w reprezentacji będą pozytywnym znakiem. Mamy również Kovačićia, co daje płynność zmian w środku pola. Myślę, że możemy użyć ich wszystkich razem. Trzeba dać Jorginho wolność w opuszczaniu pozycji.

– Można patrzeć tylko w niedaleką przyszłość. Jesteś zawsze jeden występ od dobrej lub złej passy. Nie wybiegam daleko w przyszłość.

Źródło: football.london

O autorze

Rafał Karow

Piłka, muzyka i od czasu do czasu tenis. Filmem i książką też nie pogardzę. Prywatnie największy hejter Luisa Suareza. PS. Reece James to kot.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW