Roman Abramowicz nie chce już sprzedać Chelsea! - Chelsea24News
Roman Abramowicz nie chce już sprzedać Chelsea!
Roman Abramowicz nie chce już sprzedać Chelsea!

Roman Abramowicz nie chce już sprzedać Chelsea!

Jakiś czas temu było głośno na temat sprzedaży Chelsea przez rosyjskiego milionera. Jednak jak ujawnił Telegraph, Abramowicz nie ma zamiaru tego robić. Dwaj bliscy współpracownicy potwierdzili, że klub nie jest obecnie na sprzedaż po tym, jak w ciągu 18 miesięcy nie pojawiła się żadna konkretna oferta.

Rosjanin zdecydował nie sprzedawać klubu również, ze względu na poczynione postępy drużyny po zatrudnieniu Franka Lamparda jako nowego menadżera Chelsea. Legenda klubu znajduje się na trzecim miejscu w Premier League wyprzedzając o jeden punkt Manchester City.

Nałożenie na klub zakazu transferowego sprawia, że dotychczasowe wyniki stają się jeszcze bardziej imponujące. Mówi się również, że Abramowiczowi nie zależy w najbliższym czasie na trofeach, ale chce by jego drużyna grała ciekawą piłkę i nie kosztowały ogromnych pieniędzy.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW