Pijany Barkley tańczył topless w klubie nocnym! (ZDJĘCIA) - Chelsea24News
Pijany Barkley tańczył topless w klubie nocnym! (ZDJĘCIA)
Pijany Barkley tańczył topless w klubie nocnym! (ZDJĘCIA)

Pijany Barkley tańczył topless w klubie nocnym! (ZDJĘCIA)

Ross Barkley znany jest z wszelakich, nieciekawych sytuacji, w których to możemy podważyć jego profesjonalizm, i ostatniej nocy było podobnie. Anglik podczas przerwy reprezentacyjnej udał się do Dubaju i pewnej nocy zdecydował się udać do klubu nocnego, w którym to m.in. tańczył topless.

Z powodu kontuzji Anglik otrzymał pozwolenie od klubu na krótki wyjazd, gdyż i tak nie jest gotowy do treningów. Mimo to chyba nikt nie spodziewał się, że Barkley zrobi to co zrobił. Frank Lampard na pewno nie będzie zadowolony z postępowania Rossa, zwłaszcza po ostatniej rozmowie, która odbyła się po aferze w Liverpoolu. Anglik postanowił udać się tam do klubu i zamierzał wrócić taksówką do domu, jednak pomocnik Chelsea nie chciał zapłacić za usługi tłumacząc się, że nie ma przy sobie pieniędzy. W tej sytuacji została wezwana policja, która kazała Anglikowi udać się do bankomatu oraz zapłacić ze przejazd.

W niedalekiej przyszłości Barkley może spodziewać się ponownej rozmowy z menedżerem The Blues i być może tym razem zostanie ukarany.

Źródło: Dailymail

 

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW